Carl Malmsten Herrgården skänk
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Herrgården", skänk, 1900-talets andra hälft, björk, två lådor, dörrpar med räfflad dekor, bakomliggande hyllpan, lös glasskiva, höjd ca 96, 100x39 cm
Bruksslitage, repor och märken, nyckel finns att hämta vid utlämningen
795113
2020-07-22