Carl Malmsten Herrgården skänk

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Herrgården", skänk, 1900-talets andra hälft, björk, två lådor, dörrpar med räfflad dekor, bakomliggande hyllpan, lös glasskiva, höjd ca 96, 100x39 cm

Bruksslitage, repor och märken, nyckel finns att hämta vid utlämningen

795113

2020-07-22