Karmstol 1700-tal

Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, gustavianskt provinsarbete, 1700-tal, skuren dekor, bemålad, sitthöjd 40 cm

Renoverad, senare bemålning, slitage

795119

2020-07-21