Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1800-talets senare del, gustaviansk stil, ek, fanerad i bl.a. mahogny, 3 lådor, draghandtag i mässing, höjd ca 74, 80x42 cm

Nyckel saknas, mindre fanerbortfall

795134

2020-07-20