Sidobord valnöt

Sidobord valnöt
Sidobord valnöt
Sidobord valnöt
Sidobord valnöt
Sidobord valnöt
Sidobord valnöt

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, 1900-talets mitt, valnöt, med hylla nedtill, höjd ca 61, 80x40 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

795139

2020-07-22