Henri Matisse litografi

Henri Matisse litografi
Henri Matisse litografi
Henri Matisse litografi
Henri Matisse litografi
Henri Matisse litografi
Henri Matisse litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI MATISSE, efter, "Décoration Masques ", ur Verve nr 35-36 1958, färglitografi, monogramsignerad HM och daterade 53 i trycket, bladmått ca 35,5x97 cm, oramad

Sedvanliga vikveck

795148

2020-07-20