Georges Braque litografier 2 st

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963),(2) efter: "Vol de Nuit" resp "L´Oiseau traversant le nuage", monogramsignerade i trycket, färglitografier, 13x22 cm vardera

795151

2020-07-20