Fåtöljer 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, furu, flätad rygg och sits, sitthöjd ca 37 cm

Brukslitage, smärre ytskador, en främre karmdel m färgrest

795157

2020-07-21