Mortel 1700-tal

Mortel 1700-tal
Mortel 1700-tal
Mortel 1700-tal
Mortel 1700-tal
Mortel 1700-tal
Mortel 1700-tal
Mortel 1700-tal
Mortel 1700-tal
Mortel 1700-tal
Mortel 1700-tal
Mortel 1700-tal
Mortel 1700-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MORTEL med PISTILL, barock, omkring år 1700, brons, klockformad, märkta No1, höjd 27, pistills längd 52 cm

Slagmärken och slitage

795158

2020-07-20