Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, gouache, porträtt av man, troligtvis Tyskland, signerad och daterad A.A.H -1938, ca 48x38 cm

795184

2020-07-22