Tevagn

Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TEVAGN, 1900-tal, gustaviansk stil, på hjul, vitmålad, skiva med kakelplattor, signerad Grethe, Handmålad, höjd ca 65, 80x49 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

795194

2020-07-22