Wilhelm Feldman oljemålning

Wilhelm Feldman oljemålning
Wilhelm Feldman oljemålning
Wilhelm Feldman oljemålning
Wilhelm Feldman oljemålning
Wilhelm Feldman oljemålning
Wilhelm Feldman oljemålning
Wilhelm Feldman oljemålning
Wilhelm Feldman oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILHELM FELDMANN, Wilhelm (1859-1932): Landskapsmotiv, signerad Wilhelm Feldman, olja på duk, 75x91 cm

795202

2020-07-20