Herrbetjänt Fratelli Reguitti

Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti
Herrbetjänt Fratelli Reguitti

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Italien, 1900-talets andra hälft, betsat trä, på hjul, höjd 105 cm

Smärre bruksslitage

795204

2020-07-22