Ed Finell föreställande David Bowie

Klubbat för:

950 SEK

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie, "The Thin White Duke", Station To Station Tour, Los Angeles 9 Februari, 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 3/50, analogt handtryckt fotografi, ca 40,6x50,8 cm
Skador: Oramad

795226

2020-08-16