Ed Finell föreställande David Bowie
Klubbat för:
950 SEK
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie, "The Thin White Duke", Station To Station Tour, Los Angeles 9 Februari, 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 3/50, analogt handtryckt fotografi, ca 40,6x50,8 cm
Skador: Oramad
795226
2020-08-16