Jardinär silver

Jardinär silver
Jardinär silver
Jardinär silver
Jardinär silver
Jardinär silver
Jardinär silver
Jardinär silver
Jardinär silver
Jardinär silver
Jardinär silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JARDINÄR, silver, senjugend, punsad dekor i form av vågor, stämplad C G Hallberg Stockholm 1916, invändigt förgylld, höjd 13, 29,5x20 cm, vikt 662 g

Förgyllning med slitage

795227

2020-07-20