Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENNART LARSSON (1922-2007): Stockholmsmotiv, signerad L Larsson, olja på pannå, ca 45x54 cm
795234
2020-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här