Lennart Larsson oljemålning

Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning
Lennart Larsson oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART LARSSON (1922-2007): Stockholmsmotiv, signerad L Larsson, olja på pannå, ca 45x54 cm

795234

2020-07-21