Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BLOMPIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, monterbara moduler med plattor (4 st), ställbara i sidled, betsat trä och kork, höjd ca 114 cm
Några torrsprickor, bruksslitage
795250
2020-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här