Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SOFFA, 1900-talets mitt, teak, stoppad sits och rygg, röd klädsel i imiterat läder, längd ca 132 cm
Zustandsbeschreibung
Brukslitage, smärre ytskador, fotavslut med smärre färgskiftning
795258
2020-07-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner