Björn Rosendal

Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal

Klubbat för:

400 SEK

800 SEK

BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): "Ett träd", äggoljetempera på duk, signerad Rosendal, daterad a tergo 1966, ca 65x60 cm

795259

2020-08-09