Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
STOLAR, 3 st, 1900-talets början, sk Thonetmodell, betsat böjträ, sitsar med stiliserad dekor i relief, etikettmärkning Ungern, sitthöjd ca 47 cm
Brukslitage, smärre skador
795262
2020-07-21