Stolar Thonet

Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

STOLAR, 3 st, 1900-talets början, sk Thonetmodell, betsat böjträ, sitsar med stiliserad dekor i relief, etikettmärkning Ungern, sitthöjd ca 47 cm

Brukslitage, smärre skador

795262

2020-07-21