Höganäs syltkrukor
Valmis
2020-07-22
795263
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
HÖGANÄS (5) syltkrukor 2 st 6 liter, 1 st 12 liter 1 st 10 liter, 1 st 8 liter, saltglaserat stengods, höjd mellan ca 24-29 cm
Enstaka nagg, färgstänk, bruks och åldersrelaterat slitage