Höganäs syltkrukor

Höganäs syltkrukor
Höganäs syltkrukor
Höganäs syltkrukor
Höganäs syltkrukor
Höganäs syltkrukor
Höganäs syltkrukor
Höganäs syltkrukor
Höganäs syltkrukor
Höganäs syltkrukor
Höganäs syltkrukor
Höganäs syltkrukor
Höganäs syltkrukor
Höganäs syltkrukor
Höganäs syltkrukor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖGANÄS (5) syltkrukor 2 st 6 liter, 1 st 12 liter 1 st 10 liter, 1 st 8 liter, saltglaserat stengods, höjd mellan ca 24-29 cm

Enstaka nagg, färgstänk, bruks och åldersrelaterat slitage

795263

2020-07-22