Matbord Jonathan Charles

Matbord Jonathan Charles
Matbord Jonathan Charles
Matbord Jonathan Charles
Matbord Jonathan Charles
Matbord Jonathan Charles
Matbord Jonathan Charles
Matbord Jonathan Charles
Matbord Jonathan Charles
Matbord Jonathan Charles
Matbord Jonathan Charles

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATBORD, Jonathan Charles, "Biedermeier Breakfast Table", samtida, centralben, fanérad med pyramidmahogny, höjd ca 80, diameter 120 cm

Smärre bruksslitage och repor

795267

2020-07-22