Edition Ete Rolex Oyster Precision Armbandsur
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
ROLEX OYSTER PRECISION, armbandsur, 1970-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, krona med Rolex krona, senare halvstel länk med viklås original ref nr. 78350/19/557, ref nr. 6427, serie nr. 4002485, diam ca 35 mm, cert daterat 1979, äldre almanackskort, extra länkled samt servicerapport daterad 15-02-2020 medföljer
Lätt bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
795269
2020-07-26