Sidobord Jonathan Charles
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORD, Jonathan Charles, "Demilune console", samtida, en hylla nedtill, svärtade spiralvridna ben, fanér av valnöt, höjd ca 84, bredd 80, djup 40 cm
Smärre bruksslitage, repor och märken
795271
2020-07-22