Sidobord Jonathan Charles

Sidobord Jonathan Charles
Sidobord Jonathan Charles
Sidobord Jonathan Charles
Sidobord Jonathan Charles
Sidobord Jonathan Charles
Sidobord Jonathan Charles
Sidobord Jonathan Charles
Sidobord Jonathan Charles

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, Jonathan Charles, "Demilune console", samtida, en hylla nedtill, svärtade spiralvridna ben, fanér av valnöt, höjd ca 84, bredd 80, djup 40 cm

Smärre bruksslitage, repor och märken

795271

2020-07-22