Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
K ANDERSON, gräddkanna, sockerskål, silver, på kulfötter, hamrad kropp, svängda hänklar, stämplad Stockholm 1918, höjd 6,5 cm, vikt 255 g
Bucklor
795273
2020-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här