Antonio Clavé

Antonio Clavé
Antonio Clavé
Antonio Clavé
Antonio Clavé
Antonio Clavé
Antonio Clavé
Antonio Clavé
Antonio Clavé
Antonio Clavé
Antonio Clavé
Antonio Clavé
Antonio Clavé
Antonio Clavé
Antonio Clavé
Antonio Clavé
Antonio Clavé
Antonio Clavé
Antonio Clavé

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ANTONIO CLAVÉ (Spanien, 1913-2005): Komposition, signerad Clavé, färglitografi, XXVIII/VX, motivstorlek ca 34x49 cm

medföljer utställningskatalog

795274

2020-07-27