Adi Holzer färglitografi

Adi Holzer färglitografi
Adi Holzer färglitografi
Adi Holzer färglitografi
Adi Holzer färglitografi
Adi Holzer färglitografi
Adi Holzer färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

ADI HOLZER (Tyskland/Danmark, född 1936), komposition med figurer, signerad Holzer 80, numrerad 89/92, färglitografi, ca motivmåt ca 49x61 cm

795276

2020-07-27