Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
ADI HOLZER (Tyskland/Danmark, född 1936), komposition med figurer, signerad Holzer 80, numrerad 89/92, färglitografi, ca motivmåt ca 49x61 cm
795276
2020-07-27