Hyllsystem

Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem

Klubbat för:

3 800 SEK

3 000 SEK

HYLLSYSTEM (4) hylla med skåpdel samt utdrgabar skiva på en av dem, 2 hurtsar en med glasdörrar, den andra med luckor, fanér i valnöt, nyckel finns, de störres höjd ca 156 samt 65x40 cm

Repor, bruks och åldersrelaterat slitage

795287

2020-07-22