Hyllsystem
Klubbat för:
3 800 SEK
3 000 SEK
HYLLSYSTEM (4) hylla med skåpdel samt utdrgabar skiva på en av dem, 2 hurtsar en med glasdörrar, den andra med luckor, fanér i valnöt, nyckel finns, de störres höjd ca 156 samt 65x40 cm
Repor, bruks och åldersrelaterat slitage
795287
2020-07-22