Edition Ete Momo Armbandsur 1990-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MOMO, armbandsur, 1990-tal, automatiskt urverk, ruthenium belagt stål, safirglas, dag, datum, läderrem original, ref nr. 495, kaliber ETA 2892-2, certifikat samt box med inredning medföljer
Rem med slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
795288
2020-07-26