Edition Ete Momo Armbandsur 1990-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

MOMO, armbandsur, 1990-tal, automatiskt urverk, ruthenium belagt stål, safirglas, dag, datum, läderrem original, ref nr. 495, kaliber ETA 2892-2, certifikat samt box med inredning medföljer

Rem med slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

795288

2020-07-26