Luftpistol Zenit
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
LUFTPISTOL, "Zenit", EM-GE., 1900-talets andra hälft, längd ca 27,5 cm, i originalask
Kuntoraportti
Slitage
795290
Päivämäärä:
2020-07-23