Luftpistol Zenit

Luftpistol Zenit
Luftpistol Zenit
Luftpistol Zenit
Luftpistol Zenit
Luftpistol Zenit
Luftpistol Zenit
Luftpistol Zenit
Luftpistol Zenit
Luftpistol Zenit
Luftpistol Zenit

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

LUFTPISTOL, "Zenit", EM-GE., 1900-talets andra hälft, längd ca 27,5 cm, i originalask

Kuntoraportti

Slitage

795290

Päivämäärä:

2020-07-23