Altarljusstake Japan

Altarljusstake Japan
Altarljusstake Japan
Altarljusstake Japan
Altarljusstake Japan
Altarljusstake Japan
Altarljusstake Japan
Altarljusstake Japan
Altarljusstake Japan
Altarljusstake Japan
Altarljusstake Japan
Altarljusstake Japan
Altarljusstake Japan
Altarljusstake Japan
Altarljusstake Japan

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALTARLJUSSTAKE, brons, Japan, 1900-tal, dekor i relief av drakar, höjd ca 30 cm

Topp saknas, lagning

795293

2020-07-23