Snusflaskor Kina

Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNUSFLASKOR, 12 st., porslin och sten, Kina, 18/1900-tal, höjd ca 4-8 cm

Nagg, avslag, en med lagningar, slitage

795303

2020-07-23