Axel Larsson byrå

Axel Larsson byrå
Axel Larsson byrå
Axel Larsson byrå
Axel Larsson byrå
Axel Larsson byrå
Axel Larsson byrå
Axel Larsson byrå
Axel Larsson byrå
Axel Larsson byrå
Axel Larsson byrå
Axel Larsson byrå
Axel Larsson byrå

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AXEL LARSSON, byrå, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors 1940-50-tal, fanérad i pyramidmahogny och mahogny, välvd front med 4 lådor, beslag i mässing, höjd 70, 120x48 cm

Nyckel saknas, slitage

795308

2020-07-21