Mårten Glaumann oljemålning

Mårten Glaumann oljemålning
Mårten Glaumann oljemålning
Mårten Glaumann oljemålning
Mårten Glaumann oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÅRTEN GLAUMANN (född 1951): "Gröning II" signerad och daterad MG 07, olja på duk, ca 47x47 cm

795311

2020-07-22