Sängbord 1 par Bodafors

Sängbord 1 par Bodafors
Sängbord 1 par Bodafors
Sängbord 1 par Bodafors
Sängbord 1 par Bodafors
Sängbord 1 par Bodafors
Sängbord 1 par Bodafors
Sängbord 1 par Bodafors
Sängbord 1 par Bodafors

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTDUKSBORD, möjligen Axel Larsson, Svenska Möbelfabrikerna i Bodafors, fanérade i mahogny, glasskivor, beslag i mässing, låda i sargen, höjd 58, 46x32 cm

Slitage och repor

795312

2020-07-21