Kandelaber porslin
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KANDELABER, 1900-talets första hälft, rokokostil, porslin, för 5 ljus, löstagbar överdel, riklig dekor i form av bl.a. putti och rosor, delvis förgylld, höjd ca 35-55 cm
Kuntoraportti
Mindre avslag
795315
Päivämäärä:
2020-07-20