Kandelaber porslin

Kandelaber porslin
Kandelaber porslin
Kandelaber porslin
Kandelaber porslin
Kandelaber porslin
Kandelaber porslin
Kandelaber porslin
Kandelaber porslin
Kandelaber porslin
Kandelaber porslin
Kandelaber porslin
Kandelaber porslin

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KANDELABER, 1900-talets första hälft, rokokostil, porslin, för 5 ljus, löstagbar överdel, riklig dekor i form av bl.a. putti och rosor, delvis förgylld, höjd ca 35-55 cm

Kuntoraportti

Mindre avslag

795315

Päivämäärä:

2020-07-20