Skrivbord 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, bemålat, bronserade beslag, svarvade ben, höjd ca 75, 110x57 cm
Nyckel saknas, senare bemålning, brukslitage, färgbortfall, skivan med ytskador
795320
2020-07-25