Skrivbord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, bemålat, bronserade beslag, svarvade ben, höjd ca 75, 110x57 cm

Nyckel saknas, senare bemålning, brukslitage, färgbortfall, skivan med ytskador

795320

2020-07-25