Bokhylla
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BOKHYLLA, sengustaviansk stil, 1900-tal, mahognyfanér, fotavslut i mässing, höjd 100, 122x24 cm
Kuntoraportti
Slitage, repor, fläckar
795326
Päivämäärä:
2020-07-21