Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BOKHYLLA, sengustaviansk stil, 1900-tal, mahognyfanér, fotavslut i mässing, höjd 100, 122x24 cm

Kuntoraportti

Slitage, repor, fläckar

795326

Päivämäärä:

2020-07-21