Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TEKOPPAR, MOCCAKOPPAR, 5+6 st., porslin, England, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 7-17 cm
Slitage, nagg, en tekopp med defekt öra, en tekopp med spricka
795327
2020-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här