Edition Ete Raymond Weil Collection Don Giovanni
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
RAYMOND WEIL, Collection Don Giovanni, 2000-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, skeletterad glasad baksida, datum, krona märkt RW, senare läderrem ej original, ref nr. 2875-V649670, diam ca 35x45 mm
Fint skick. Rem med bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
795340
2020-07-26