Edition Ete Raymond Weil Collection Don Giovanni

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

RAYMOND WEIL, Collection Don Giovanni, 2000-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, skeletterad glasad baksida, datum, krona märkt RW, senare läderrem ej original, ref nr. 2875-V649670, diam ca 35x45 mm

Fint skick. Rem med bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

795340

2020-07-26