Jardinière och coasters

Jardinière och coasters
Jardinière och coasters
Jardinière och coasters
Jardinière och coasters
Jardinière och coasters
Jardinière och coasters
Jardinière och coasters
Jardinière och coasters
Jardinière och coasters
Jardinière och coasters
Jardinière och coasters
Jardinière och coasters

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JARDINIERE, COASTERS, 3 dlr., mässing och nysilver, omkring år 1900, diameter ca 14-26 cm

Slitage, jardinièren med skador, coasters nötta

795341

2020-07-23