Edition Ete IWC Portofino Armbandsur 1990-tal

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

IWC, Portofino, armbandsur 1990-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, datum, krona märkt IWC Probus Scafusia, senare präglad läderrem ej original, sölja original IWC, serie nr. 2453912, diam ca 34 mm, servicekvitto daterat 200224, utbytta delar samt servicefodral medföljer

Fint skick. Urtavla med krackelyrer synliga med lupp sk spider dial. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

795342

2020-07-26