Taburett gustaviansk stil

Taburett gustaviansk stil
Taburett gustaviansk stil
Taburett gustaviansk stil
Taburett gustaviansk stil
Taburett gustaviansk stil
Taburett gustaviansk stil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETT, gustaviansk stil, 1900-tal, stomme i vitmålat trä, rutig tygklädsel
sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage

795344

2020-07-22