Kaffeservis "Sylvia" Rörstrand
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖRSTRAND, "Sylvia", delar av kaffeservis, (16 dlr), framtagen till Rörstrands 250-års jubileum, bestående av: 10 assietter, 6 kaffekoppar med fat, blomsterdekor med penseér
4 extra fat till kaffekopp medföljer, märre bruksslitage, enstaka märken, mikronagg kan förekomma
795353
2020-07-22