Kaffeservis "Sylvia" Rörstrand

Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖRSTRAND, "Sylvia", delar av kaffeservis, (16 dlr), framtagen till Rörstrands 250-års jubileum, bestående av: 10 assietter, 6 kaffekoppar med fat, blomsterdekor med penseér

4 extra fat till kaffekopp medföljer, märre bruksslitage, enstaka märken, mikronagg kan förekomma

795353

2020-07-22