Olle nOrdberg oljemålning

Olle nOrdberg oljemålning
Olle nOrdberg oljemålning
Olle nOrdberg oljemålning
Olle nOrdberg oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Motiv med blommor, signerad samt daterad 43, olja på pannå, ca 25x20 cm

795354

2020-07-22